O NAS


Wszystkie chwyty produkowane przez naszą firmę są wykonane z należytą starannością. Dbałość o każdy szczegół pozwoliła na uzyskanie produktu wysokiej jakości. Dziesięć lat doświadczenia wspinaczkowego ma duży wpływ na naszą pracę i przekłada się na unikatowość i ergonomię projektowanych chwytów.

Duże i bardzo duże chwyty wspinaczkowe wykonane są z kompozytów poliuretanowych co powoduje znaczne zmniejszenie ich wagi. Mniejsze wykonane są w połączeniu żywicy poliuretanowej z wypełniaczem. Celem zmniejszenia ciężaru duże chwyty wykonane są z formą wewnętrzną.

S1

Zastosowane przez nas wysokiej jakości barwniki pozwoliły uzyskać bardzo wyraziste kolory.
Struktury wspinaczkowe wykonane są w technologii sklejki lub technologii poliuretanowej zależnie od modelu. Nasze chwyty i struktury wspinaczkowe były używane na wielu arenach sportowych zmagań w Polsce co jest gwarancją jakości.

Zajmujemy się również budową ścian wspinaczkowych i bulderowych. Tworzymy produkt nie tuzinkowy. Przykładamy bardzo dużą uwagę na szczegóły celem uzyskania jak najwyższej jakości. Radość z naszej pracy daje nam poczucie spełniania i satysfakcji. Pracujemy bo lubimy nie bo musimy.